Zkušenosti našich spolupracovníků...

Katka (38 ) - v roce 2007 jsem hledala přivýdělek a změnu. Práci jsem neměla špatně placenou, ale neměla jsem skoro žádný volný čas. V zaměstnání jsem trávila 300hod měsíčně. Oslovila mě možnost práce na pár hodin. Začala jsem na 8 hod za týden. První měsíc jsem si přivydělala 4000kč. Příjem se stupňoval a po půl roce jsem dala v zaměstnání výpověď. Dnes vydělávám 2krát více a mám 2krát více volného času.

Irena (31) - na tuto práci jsem narazila v roce 2007, kdy jsem měla svízelnou situaci. 2letá dvojčata, málo peněz a skoro žádný čas. Neustále stejný kolotoč. Líbila se mi možnost práce na 8hod týdně. Již v prvním měsíci jsem si přivydělal 6000kč což mě mile překvapilo. Jak děti rostly, měla jsem více času. Dnes chodí do 1. třídy, já se této práci věnuji plně a můj příjem neklesá pod 30000kč měsíčně.

Michael (28) - před tím než jsem začal tuto činnost, měl jsem za sebou 2 nepříjemné roky na ÚP, což mému sebevědomí moc nepřidalo. Objevil jsem inzerát v novinách, který nabízel práci na HČ i VČ. Řekl jsem si, že to zkusím. Ze začátku jsem vydělal jen pár tisíc, ale práce mě bavila. Dnes se touto činností zabývám již 5let. Koruny již nepřevracím, koupil jsem si nový byt v Brně a jsem velmi spokojen.

Katka (39) - 20 roků jsem hrála v orchestru. Mám dospívající děti a dohnaly mě rodinné náklady. Moje situace mě přinutila hledat přivýdělek. Díky volné pracovní době jsem si skloubila zaměstnání s vedlejší činností. Již druhý měsíc jsem vydělala více než v orchestru. Dnes pracuji 8 měsíců na HČ a právě jsem si koupila moje první nové auto v životě. Mám radost, že se mi konečně v životě daří.

Vojtěch (27) - v roce 2006 jsem hledal přivýdělek ke studiu. Studium práv mě dost zaměstnávalo, proto jsem šanci na pár hodin týdně využil. Brzy jsem si při studiu vydělával více než by mě čekalo v zaměstnání. Studia jsem sice bez potíží dokončil, ale moje budoucnost a finanční jistotu hledám zde.

Luboš (35) - v roce 1994 jsem hledal změnu. Vrcholově jsem sportoval a právě dokončil studia. Byl jsem úplně bez peněz a hledal příležitost. Tato práce mě velmi oslovila. I když mne chyběly zkušenosti, chutě do práce jsem měl víc než dost. Ve firmě mně pomohli zkušenější kolegové a první měsíc jsem vydělal 9500kč což mě dodalo sebedůvěry. Začal jsem pracovat na plné obrátky. Dnes mám práci, která mě neustále baví a finančně zabezpečuje celou moji rodinu již 16let.

Marcela - dva roky před důchodem jsem dostala výpověď z vedoucí funkce. Za pár týdnů hledání jsem zjistila, že můj věk je všude překážkou. Začala jsem tedy pracovat sama na sebe. Touto prací se bavím, pracuji dle svých možností již přes deset roků a můj příjem přesahuje 4-5krát můj důchod.

Dana - celý život jsem chtěla cestovat. Až jsem se dostala do důchodu a měla na cestování čas, uvědomila jsem si, že na to nebudu mít peníze. Poměrně rychle mě došly peníze a na cesty nezbylo nic. Snažila jsem si přivydělat roznosem letáků, ale to se dlouhodobě nedalo vydržet a moc peněz jsem za to také neměla. Dnes již pracuji čtyři roky, práce mě baví, pracovní dobu si určuji sama a ročně podniknu 2až 3 cesty do zahraničí. Můj život v důchodu se od základu změnil.

Martina - jako studentka maturitního ročníku střední školy jsem nechtěla z rodičů pořád tahat peníze a chtěla jsem mít svoje prostředky. Pracuji dvě až tři odpoledne v týdnu, vydělám si přes deset tisíc korun za měsíc, což mně moc vyhovuje a mohu si sama koupit téměř vše, co chci. Těším se na to, až budu mít při vysoké škole ještě více času a budu moci pracovat víc než dnes.

Ludmila - žiji v malé vesnici a mám dvě děti. Dojíždění do většího města bylo pro mne velmi komplikované. Když jsem se dozvěděla o možnosti pracovat z domu, byla jsem nadšena. Hned jsem se pustila do práce a z výsledků jsem byla překvapena. Můžu sobě a dětem dopřát mnohem víc než dřív a paradoxně vydělám za měsíc mnohdy více než manžel. Těším se, že se budu moci této činnosti věnovat naplno.

Lída - před lety jsem ztratila místo. Několik měsíců jsem marně hledala práci. V našem regionu je to obtížné. Hledala v inzerci v brněnských inzertních novinách, kde byla nabídka na práci doma nebo v kanceláři. Rozjela jsem se skoro 100km na pohovor. Nabídka mě zaujala. Pár týdnů jsem se učila a dnes mám již tři roky svoje centrum v místě bydliště. Můj příjem je určitě nadprůměrný, mám práci, která mě baví a pružná pracovní doba mně maximálně vyhovuje.

Hana - kvůli zdravotním problémům jsem nemohla pracovat na plný úvazek a práce na vedlejší se mi nedařilo najít. Známá mě řekla o této příležitosti a já si řekla, že to zkusím. Je to sice něco jiného, než jsem byla zvyklá a navíc mě už dlouho není 20let, ale naučila jsem se, co bylo třeba a dnes už mám skoro dva roky práci která mě živý a navíc baví.

Dana - jsem roky v domácnosti a řekla jsem si, že se poohlédnu po nějakém přivýdělku a práci na odpoledne. Protože jsem již dlouho žádnou práci nehledala, překvapilo mě, že se člověk dnes může poměrně v krátkém čase a za pár hodin týdně (15) dostat na velmi slušný příjem. Dnes to bude již rok, co jsem se svou činností maximálně spokojena.

Tomáš - několik let jsem měl dobře placené místo ve větší firmě. V roce 2009 došlo ke značným změnám ve společnosti a já přišel o zdánlivě nepostradatelné místo. Chvíli jsem se rozhlížel, poslal pár životopisů, na které mě většinou nikdo neodpověděl. Někdo přece - byl jsem  pozván na pohovor. Oslovila mě práce v příjemném kolektivu bez závisti. Rychle jsem se učil a po dvou měsících začal pracovat samostatně. Dnes jsem ve firmě přes rok a vydělávám více než v mém předchozím zaměstnání. Mám více času pro sebe i rodinu a práce mě baví. Jsem velmi spokojen.


Udělejte další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!

Kontaktní formulář naleznete zde.