Jsem v důchodu

Jste v důchodu? Odpracovali jste poctivě mnoho let a těšili jste se jak si užijete cestování, koníčků, vnoučat, rodiny……, ale téměř na nic Vám po zaplacení složenek nezůstávají peníze? Naše práce není fyzicky náročná a můžete u nás zúročit vaše celoživotní zkušenosti. Kdyby se náhodou u nás našlo pro Vás něco nového, co zatím neovládáte, máme i pro Vás připraven efektivní system zaškolování. Několik lidí v důchodu si u nás díky možnosti denních příjmů zlepšilo svůj standard již po několika málo týdnech. Máte ještě chuť se zapojit do něčeho smysluplného? Pokusíme se vám být nápomocni! Přijďte se k nám nezávazně podívat.Zkušenost s námi:
Dana - celý život jsem chtěla cestovat. Až jsem se dostala do důchodu a měla na cestování čas, uvědomila jsem si, že na to nebudu mít peníze. Poměrně rychle mě naspořené peníze došly a na cesty nezbylo nic. Snažila jsem si přivydělat roznosem letáků, ale to se dlouhodobě nedalo vydržet a moc peněz jsem za to také neměla. Dnes již pracuji ve firmě čtyři roky, práce mě baví, pracovní dobu si určuji sama a ročně podniknu 2 až 3 cesty do zahraničí. Můj život v důchodu se od základu změnil.

Marcela - dva roky před důchodem jsem dostala výpověď z vedoucí funkce. Za pár týdnů hledání jsem zjistila, že můj věk je všude překážkou. Začala jsem tedy pracovat sama na sebe. Touto prací se bavím, pracuji dle svých možností již přes deset roků a můj příjem přesahuje 4-5krát můj důchod.

další zkušenosti...

Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!

Kontaktní formulář naleznete zde.