Studuji a hledám přivýdělek ke studiu

Máte koníčky a rádi se bavíte, ale neustále Vám chybí finance? Máte pocit že nestudujete proto, abyste doplňovali po nocích zboží do regálů a dělali jiné podřadné činnosti? Skupina studentů v naší skupině má největší finanční potenciál a rádi se studenty spolupracujeme. Postačí Vám i několik hodin týdně, které Vám nenaruší studium. Někteří studenti u nás využívají i možnost sobotního provozu. Mnozí si u nás vydělají i více než jejich rodiče. Máte pocit, že to stojí za pokus? Přijďte k nám na pohovor, možná právě Vy u nás najdete to, co hledáte!Zkušenost s námi:

Martina - jako studentka maturitního ročníku střední školy jsem nechtěla z rodičů pořád tahat peníze a chtěla jsem mít svoje prostředky. Pracuji dvě až tři odpoledne v týdnu, vydělám si přes deset tisíc korun za měsíc, což mě moc vyhovuje a mohu si sama koupit téměř vše co chci. Těším se na to, až budu mít při vysoké škole ještě více času a budu moci pracovat víc než dnes.

Vojtěch (27) - v roce 2006 jsem hledal přivýdělek ke studiu. Studium práv mě dost zaměstnávalo, proto jsem šanci na pár hodin týdně využil. Brzy jsem si při studiu vydělával více než by mě čekalo v zaměstnání. Studia jsem sice bez potíží dokončil, ale moje budoucnost a finanční jistotu hledám zde.

další zkušenosti...
Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!