Chtěl(a) bych podnikat

Chcete kariéru? Budovat něco svého? Finanční a časovou nezávislost? Ztroskotaly Vaše předchozí pokusy? Důvodů může být několik: nesprávní společníci, nedostatek zkušeností, nedostatek finančního kapitálu nebo Vám možná chybí odvaha zadlužit se a něco začít? Můžete to zkusit u nás. U nás potřebujete hlavně touhu uspět, spolehlivost, loajalitu, seriozní přístup, čas a pracovní nasazení. Poskytneme Vám zázemí pro Váš kariérní růst!Zkušenost s námi:

Petr - podnikat jsem chtěl vždycky. Jakmile to okolnosti v ČR umožnili, šel jsem do toho. 10 let se nám s rodinou dařilo fantasticky. Zaměstnávali desítky lidí v několika provozovnách. Potom se ale konkurence v našem oboru zvýšila natolik  , že během pár let jsme museli firmu zavřít. Účtování a prodej zařízení bylo kruté- zůstali jsme v hlubokém mínusu. Okamžitě jsme hledali jinou možnost podnikání, protože jako zaměstnanci bychom dluhy nikdy nesplatili. Dnes se nám zase daří, podnikáme bez zaměstnanců a takřka bez nákladů. Dluhy jsou téměř  splaceny, starostí méně a výdělky odpovídající  úspěšnému podnikaní.

Luboš (35) - v roce 1994 jsem hledal změnu. Vrcholově jsem sportoval a právě dokončil studia. Byl jsem úplně bez peněz a hledal příležitost. Tato práce mě velmi oslovila. I když mne chyběly zkušenosti, chutě do práce jsem měl víc než dost. Ve firmě mně pomohli zkušenější kolegové a první měsíc jsem vydělal 9500kč což mě dodalo sebedůvěry. Začal jsem pracovat na plné obrátky. Dnes mám práci, která mě neustále baví a finančně zabezpečuje celou moji rodinu již 16let.

další zkušenosti...
Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!