Chci si trochu přivydělat

Máte 8 až 10 hodin volného času a hledáte marně nějakou příležitost na přivýdělek? Kompletace hraček a navlékání korálků se Vám nezdá jako správný způsob jak si finančně přilepšit? Chcete se věnovat nějaké smysluplné činnosti? I když jen na pár hodin, přesto jste vítáni. Přijďte na pohovor a možná právě Vy rozšíříte naše řady. Více jak polovina našich spolupracovníků u nás úspěšně pracuje právě na doplňkovou činnost.Zkušenost s námi:

Dana - jsem  roky v domácnosti a řekla jsem si, že se poohlédnu po nějakém přivýdělku a práci na odpoledne. Protože jsem již dlouho žádnou práci nehledala, překvapilo mě, že se člověk dnes může poměrně v krátkém čase a za pár hodin týdně (15) dostat na velmi slušný příjem. Dnes to bude již rok co jsem se svou činností maximálně spokojena.

Katka (39) - 20 roků jsem hrála v orchestru. Mám dospívající děti a dohnaly mě rodinné náklady. Moje situace mě přinutila hledat přivýdělek. Díky volné pracovní době jsem si skloubila zaměstnání s vedlejší činností. Již druhý měsíc jsem vydělala více než v orchestru. Dnes pracuji 8 měsíců na HČ a právě jsem si koupila moje první nové auto v životě. Mám radost, že se mi konečně v životě daří.

další zkušenosti...
Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!