Přišel / Přišla jsem o práci

Netěšíte se na kolotoč : ÚP - pohovor - nic. ÚP - pohovor - nic. Běhání na úřad práce a bezvýsledné pohovory se vám zdají nekonečné a nedůstojné? Není potřebné se doprošovat práce a přijmout cokoliv, jenom proto, aby Vám vaše okolí dalo pokoj. Můžete se stát naším partnerem (spolupracovníkem) a plnohodnotně se zapojit do zajímavé a plnohodnotné práce. Neváhejte! Možná hledáme právě Vás!



Zkušenost s námi:
Lída - před lety jsem ztratila místo. Několik měsíců jsem marně hledala práci. V našem regionu je to obtížné. Hledala v inzerci v brněnských  inzertních novinách, kde byla nabídka na práci doma nebo v kanceláři. Rozjela jsem se skoro 100km na pohovor. Nabídka mě zaujala. Pár týdnů jsem se učila a dnes mám již tři roky svoje centrum v místě bydliště. Můj příjem je určitě nadprůměrný, mám práci, která mě baví  a pružná pracovní doba mě maximálně vyhovuje.

Tomáš - několik let jsem měl dobře placené místo ve větší firmě. V roce 2009 došlo ke značným změnám ve společnosti a já přišel o zdánlivě nepostradatelné místo. Chvíli jsem se rozhlížel, poslal pár životopisů, na které mě většinou nikdo neodpověděl. Někdo přece - byl jsem  pozván na pohovor. Oslovila mě práce v příjemném kolektivu bez závisti. Rychle jsem se učil a po dvou měsících začal pracovat samostatně. Dnes jsem ve firmě přes rok a vydělávám více než v mém předchozím zaměstnání. Mám více času pro sebe i rodinu a práce mě baví. Jsem velmi spokojen.

další zkušenosti...





Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!