Jsem nespokojená(ý) v zaměstnání

Máte nevyhovující podmínky, kolektiv nebo plat ve své stávající práci? Vaše společenské uznání je pro Vás nedostatečné a karierní postup v nedohlednu? Zkuste něco nového v našem poměrně mladém a dynamickém kolektivu, který vám pomůže v začátcích se zaškolením a nechte se překvapit finančními výsledky již v prvním měsíci. Chcete si to pouze zkusit při práci "na vedlejšák" nebo chcete naprostou změnu a hledáte KARIÉRU?Zkušenost s námi:

Naďa - již 30let pracuji v jedné firmě. Den ode dne mě tato práce v zemědělství baví méně a více vyčerpává. O penězích ani nemluvit. Zoufale jsem hledala změnu. Už nový kolektiv do kterého jsem se dostala mě nadchnul. Zatím nové práci věnuji velmi málo času(10hod týdně), ale moc mě to baví a výdělek mě posiluje v rozhodnutí dát v práci výpověď a věnovat se naplno této činnosti. Již se nemohu dočkat.

Katka (38) - v roce 2007 jsem hledala přivýdělek a změnu. Práci jsem neměla špatně placenou, ale neměla jsem skoro žádný volný čas. V zaměstnání jsem trávila 300hod měsíčně. Oslovila mě možnost práce na pár hodin. Začala jsem na 8 hod za týden. První měsíc jsem si přivydělala 4000kč. Příjem se stupňoval a po půl roce jsem dala v zaměstnání výpověď. Dnes vydělávám 2krát více a mám 2krát více volného času.

další zkušenosti...
Udělejte i Vy další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!