Jsem žena na mateřské

Cítíte se nedoceněná? Všichni si myslí, že jste na dovolené? Říkají Vám, že máte fůru volného času a jistě zvládnete zařídit ještě další rodinné záležitosti? Vy přitom kmitáte od rána do večera, snažíte se a ODMĚNA? Máte toho dost? Chcete změnu? Právě vás hledáme! Maminky u nás efektivně promění pár hodin za to, že jsou v kolektivu, přestanou být závislé na příjmu partnera, vrátí si sebevědomí, chuť do další práce a chuť vrátit se do dřívějších kolejí“.Zkušenost s námi:
Ludmila - žiji v malé vesnici a mám dvě děti. Dojíždění do většího města bylo pro mne velmi komplikované. Když jsem se dozvěděla o možnosti pracovat z domu, byla jsem nadšena. Hned jsem se pustila do práce a z výsledků jsem byla překvapena. Můžu sobě a dětem dopřát mnohem víc než dřív a paradoxně vydělám za měsíc mnohdy více než manžel. Těším se, že se  budu moci  této činnosti věnovat naplno.


Irena (31) - na tuto práci jsem narazila v roce 2007, kdy jsem měla svízelnou situaci. 2-letá dvojčata, málo peněz a skoro žádný čas. Neustále stejný kolotoč. Líbila se mi možnost práce na 8hod týdně. Již v prvním měsíci jsem si přivydělal 6.000 Kč což mě mile překvapilo. Jak děti rostly, měla jsem více času. Dnes chodí do 1. třídy , já se této práci věnuji plně a můj příjem neklesá pod 30.000 Kč měsíčně.

další zkušenosti...
Udělejte další krok ke své lepší budoucnosti a přijďte se k nám podívat!

Kontaktní formulář naleznete zde.